Hedef daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak

Oyuncu Mert Fırat tarafından başlatılan online bir toplumsal dayanışma platformu olan İhtiyaç Haritası kapsamında, Bornova Belediyesi ile iş birliği yapılacak.

Mert Fırat tarafından hayata geçirilen İhtiyaç Haritası sosyal sorumluluk projesi Bornova Belediyesi ile iş birliğine başlıyor. Proje kapsamında yapılacakların belirlenmesi için Mert Fırat İzmir’de Bornova Belediyesi Başkanı Olgun Atilla’yı ziyaret etti.

İhtiyaç sahibi bireylere yardım etmek isteyen kişi ve kurumları buluşturan platform İhtiyaç Haritası’nda yapılan iş birliğiyle açılacak olan İhtiyaç Haritası Masası ile internet ulaşımı ya da kullanımı olmayanlara da ihtiyaçlarını dile getirmek amaçlanıyor. Belediyede kurulacak olan bu masada bir görevli bulunarak, ihtiyaç sahiplerinden gelecek tüm taleplerin sisteme girişi için yardım edecek.

Bornova Belediyesi olarak birçok sosyal sorumluluk projesi hayata geçirdiklerini hatırlatan Başkan Olgun Atila; “Bu önemli projenin bir parçası olarak daha çok insana ulaşabileceğimize inanıyoruz. Buna öncülük ederek diğer diğer tüm belediyelere de örnek olmak isteriz” dedi.

0 cevaplar

Bir yorum bırakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir