Bursa’da babalar bilinçlendirildi

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen Baba Destek Programı sona erdi. Eğitimlere katılan babalar belgelerini aldı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi ve Anne Çocuk Eğitim Vakfı iş birliğiyle gerçekleştirilen Baba Destek Programı’nda çocuğun gelişiminde babaların önemine dikkat çekilerek, belediye personeli babalara yönelik olarak düzenlendi.

Babanın çocuk gelişiminde aktif rol ve sorumluluk alması amacıyla uygulanan ve 12 hafta süren programa katılan babalara sertifikaları törenle verildi. AÇEV gönüllü eğitimcilerinin gerçekleştirdiği programa katılan 31 baba, sertifikasını eş ve çocuklarıyla birlikte aldı. Baba olarak çocuklarının hayatındaki rolleri, çocukların gelişimine nasıl destek olacakları ve çocuklarıyla etkili iletişim kurma yöntemleri hakkında bilgi ve becerilerini güçlendirme fırsatı bulan babalar ve aileleri, 12 haftalık süreçte yaşadıkları olumlu gelişimleri paylaştı. Programa emeği geçenlere Büyükşehir Belediyesi’ne dair hediyelerin verildiği sertifika töreni, günün anısına hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

0 cevaplar

Bir yorum bırakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir