İstanbul Armoni Korosu çocuklar için söyleyecek

Hayati riskli hastalıklardan tedavi altında olan çocukların dileklerini yerine getirerek onları hayata bağlayan Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye), 19 Nisan’da Zorlu PSM’de çocuklar için özel bir konsere imza atıyor. maNga grubunun da konuk sanatçı olarak katılacağı İstanbul Armoni Korosu konserinde, iş dünyasından pek çok isim de yer alacak.

Kendini, hayati riskli hastalıklarla mücadele eden çocukların dileklerini gerçekleştirmeye adayan Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye), toplumdan aldığı destekle 3-18 yaş arası çocukların hayallerindeki dilekleri yerine getiriyor. Dernek, müzikle çocukların kalplerine dokunacağı yeni bir projeye daha imza atıyor. 19 Nisan’da Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek İstanbul Armoni Korosu konserinde çocukları güzel şarkılarla birlikte sürprizler de bekliyor.

İş dünyasından birçok ismin bir araya geldiği İstanbul Armoni Korosuna, maNga da eşlik edecek ve çocuklar için seslendirdiği şarkılarla geceye renk katacak. Dernek, konserle, hayati riskli hastalıklarla mücadele eden çocuklara moral vererek onların hayata tutunma isteklerini artırmayı ve çocukları hayata bağlayan dilekler için yeni destekçiler kazanmayı amaçlıyor.

Bu koroda unvanlar yok

İstanbul Armoni Korosu, farklı sektörlerden profesyonellerin bir araya gelerek oluşturdukları bir müzik topluluğu. İş unvanlarından ve profesyonel kariyerlerinden sıyrılarak saf sevgi ve saygıyı dostlukla harmanlayan ve müziklerine yansıtan bu müzik grubu, Koro Şefi ve Proje Koordinatörü Nergis Yıldırır, Orkestra Şefi Muhammet Yıldırır ve gönüllü koristler ile bireylerin ihtiyaçlarına cevap veren vakıf ve derneklerin yanında, ihtiyaç sahibi çocuk ve gençlere de destek veriyor.

0 cevaplar

Bir yorum bırakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir