Kolyeler iyilik için satılıyor

L’Occitane Mağazalarında satılan her kolye UNICEF Türkiye aracılığıyla çocuklara bir iyilik desteği olarak geri dönecek. L’Occitane’ın İstinye Park, Akmerkez, City’s AVM ve Bağdat Caddesi mağazalarında satışa sunulacak Sakajewa İyilik Kolyeleri, daha sonra Türkiye resmi internet hesabı loccitane.com.tr’de tüketiciyle buluşacak.

Ayşe Arman’ın kolektif bir iyilik hareketine dönüşen Sakajewa İyilik Kolyeleri projesi bir yılda 300 bin TL yardım sağladı. Instagram projesi olarak başlayan iyilik hareketi, L’Occitane ile birlikte ilk kez bireysel yardım organizasyonu haline dönüşüyor. Ayşe Arman’ın ürettiği Sakajewa kolyeleri 2018 yıl sonuna kadar L’Occitane Mağazalarında iyilik için raflarda yer alacak.

Dünyayı iyilik kurtaracak…

“İyilikle ışıldıyoruz” diyerek Sakajewa kolyelerini mağazalarına taşıma kararı alan L’Occitane, daha önce de UNICEF Türkiye ile Beauty Box (Güzellik kutuları) tasarladı. Bu kutuların satışında 2 bin adeti geçen marka, global olarak da UNICEF’e destek veriyor. 2019’a kadar UNICEF logolu sabunlarının satışından elde edilen gelirle engellenebilir körlükle mücadele adına dünya genelinde 1.7 milyon çocuğa A vitamini sağlanması hedefleniyor. Her bir sabunla birlikte üç çocuğun bir yıllık A vitamini ihtiyacını karşılayan L’Occitane, çalışmayı çocukların bağışıklık sistemini artırmak için sürdürecek.

0 cevaplar

Bir yorum bırakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir