TOG burs başvuruları başladı

2003 yılından bugüne hem maddi desteğe ihtiyacı olan gençlerimize eğitim bursu sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı gönüllük temelinde sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarına katkıda bulunuyor.

Kuruluşundan beri; 85 kurumsal ve 842 bireysel destekçi aracılığıyla, 6.903 öğrenciye burs olanağı sağlayan Toplum Gönüllüleri Vakfı, geçtiğimiz akademik yıl 1.111 öğrenciye burs desteği verdi.

Toplum Gönüllüleri Vakfı ;

* Maddi imkanları kısıtlı, akademik ve sosyal başarısı yüksek Toplum Gönüllüsü gençlere yönelik Gençlik Bursları,

* Sayısal bölümlerde okuyan, kısıtlı imkanlarla eğitim hayatlarına devam etmek durumunda olan kadın öğrencilere destek olan Kardelenler Bursu,

* Öğretmenlerimizin üniversiteli çocuklarına destek olmayı amaçlayan Öğretmen Çocukları Bursu‘yla binlerce gencin hikayesine ortak olarak, hayallerini gerçekleştirmeleri için katkıda bulunuyor.

Burs başvuruları, 15 Ağustos – 15 Eylül tarihleri arasında kabul edilecek. Başvuruların tamamlanmasından sonra ihtiyaç, akademik başarı, sosyal başarı ve gönüllülük kriterleri doğrultusunda formlar sistem tarafından puanlandırılarak oluşacak sıralama sonrasında bursiyer adayları yüz yüze mülakata davet edilecek.

Burs başvurusunda bulunmak isteyenler buradan gerçekleştirebilir. Burslar hakkında  daha detaylı bilgiye buradan ve burs@tog.org.tradresine mail göndererek erişebilirsiniz.

0 cevaplar

Bir yorum bırakın


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir